Blog

Jste zde

Chcete vědět, co je u nás nového? Mrkněte na náš blog - dozvíte se například to, čemu se věnujeme, jak pomáháme klientům a co nás baví.

 

Zajímají tě servery a Linux? Pak do týmu hledáme možná právě tebe. Jmenuji se Michal a rád bych ti náš tým i práci představil.
V lednu to budou dva roky, co Punktero změnilo předmět činnosti. Z on-line marketingové agentury se stal provozovatel serverů. Neměli jsme potřebu o tom psát. Dnes bych to rád změnil.
V druhém dílu našeho seriálu o nástrojích pro monitoring médií naváži na minulou recenzi Google Alerts a představím vám jejich alternativu – Talkwalker Alerts.
Poslední roky jsem strávil prací pro klienty v e-commerce. Pro weby bez košíku jsem pracoval také. Projekty řídil a poznal do hloubky. Nějak jsem si ale nenašel chvilku, na filozofování nad rozdílem mezi nimi. A dnes jsem se nad tím pozastavil.
Naváži na povídání o monitoringu zmínek a představím vám první nástroj, který pro monotoring používám. Jsou to Google Alerts. Nástroj, se kterým marketingoví specialisté v monitoringu médií často začínají. A ke svým zkušenostem přidám i pár tipů do...